2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outsourcing ICT Dokwurk
Beschreibung: Wij zijn op zoek naar een leverancier die ons wil ondersteunen bij het beheren en migreren van onze huidige ICT-omgeving naar Azure. We willen graag een leverancier contracteren waarvan de dienstverlening aansluit bij onze cultuur, omvang en manier van werken. Dit betekent korte lijnen, pragmatische oplossingen en snel met elkaar schakelen om vragen en/of problemen op te lossen. Wij hebben op dit moment ongeveer 120 vaste gebruikers die actief gebruik maken van de ICT-omgeving. Het grootste deel van deze gebruiker maakt gebruik van standaard kantoorautomatisering (Microsoft 365), toegang tot bedrijfsapplicaties en gedeelde dataopslag. De huidige on-premise serverinfrastructuur is verouderd en zal moeten worden vervangen door een toekomstbestendige en veilige Microsoft Azure cloudoplossing. Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een ervaren en gecertificeerde ICT-partner die bij ons past. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar. Daarna hebben wij de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde voorwaarden maximaal drie keer te verlengen voor een periode van 24 maanden verlengen. De Overeenkomst heeft een totale geraamde waarde van € 500.000 exclusief BTW, gerekend over de gehele looptijd inclusief het maximaal aantal mogelijke verlengingen. Deze raming dient ter indicatie van de omvang en er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Outsourcing ICT
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een ervaren en gecertificeerde ICT-partner die bij ons past. Wij verwachten dat de leverancier het volgende voor ons gaat realiseren: • Het ontwerpen, leveren en implementeren van een Microsoft Azure-gebaseerde infrastructuur; • Migratie van de huidige on-premise serveromgeving naar Azure; • Beheer, monitoring en support van de Azure-omgeving na livegang; • Borgen van beveiliging, continuïteit en compliance met wet- en regelgeving (AVG, NIS2, BIO etc.). De Overeenkomst heeft een totale geraamde waarde van € 500.000 exclusief BTW, gerekend over de gehele looptijd inclusief het maximaal aantal mogelijke verlengingen. Deze raming dient ter indicatie van de omvang en er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar. Daarna hebben wij de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde voorwaarden maximaal drie keer te verlengen voor een periode van 24 maanden verlengen.