2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vakbekwaamheidsmanagementsysteem
Beschreibung: De opdracht betreft de verwerving, implementatie, het beheer en onderhoud van een VMS-pakket voor de registratie vakbekwaamheid, incident- en inzetregistratie en de bijbehorende vergoedingen- en betalingsadministratie. De initiële looptijd van de overeenkomst bedraagt vier (4) jaar. Na afloop van deze periode heeft de aanbestedende dienst het recht de overeenkomst telkens met één (1) jaar te verlengen.
Interne Kennung: EA-VRZ-2025-03
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1