See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van apparatuur voor cardiale, fysische revalidatie voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschreibung: De dienst cardiale revalidatie van campus Sint-Jan te Genk en campus Maas en Kempen te Maaseik dient over te gaan tot de vervanging van hun oude toestellen voor fysische revalidatie. De opdracht is onderverdeeld in 2 percelen: Perceel 1 – toestellen voor cardiale, fysische revalidatie campus Sint-Jan Perceel 2 – toestellen voor cardiale, fysische revalidatie ZOL Maas en Kempen De opdracht zal verder in detail omschreven worden in de tweede fase van de plaatsingsprocedure, zijnde de gunningsfase.
Interne Kennung: PPP0R9-275/5106/2025-275
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Toestellen voor cardiale, fysische revalidatie campus Sint-Jan
Beschreibung: Toestellen voor cardiale, fysische revalidatie campus Sint-Jan
Interne Kennung: 2025-275_1
Los: LOT-0002
Titel: Toestellen voor cardiale, fysische revalidatie ZOL Maas en Kempen
Beschreibung: Toestellen voor cardiale, fysische revalidatie ZOL Maas en Kempen
Interne Kennung: 2025-275_2