2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów gastronomicznych materiałów kategorii 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów gastronomicznych materiałów kategorii 3 w myśl Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1069/2009 z dnia 21 października 2009 r. określającego przepisy sanitarne dotyczące produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i produktów pochodnych, nieprzeznaczonych do spożycia przez ludzi, i uchylające rozporządzenie (WE) nr 1774/2002 (rozporządzenie o produktach ubocznych pochodzenia zwierzęcego) (Dz. U.UE.L 2009.300.1), z miejsc ich magazynowania tj. Zadanie nr 1 1) stołówka Zamawiającego (adres: ul. Główna 1 78- 513 Oleszno); 2) stołówki poligonowe Zamawiającego w Karwicach, Konotopie, Głębokim i miejsc wskazanych przez Zamawiającego na obszarze poligonu Drawsko Pom., do miejsc usuwania i stosowania materiału kategorii 3 w zakresie kompostowni lub przekształcenia w biogaz Zadanie nr 2 1) stołówki Zamawiającego w Nadarzycach (adres 21 CPL 64-915 Jastrowie); 2) stołówki Zamawiającego w Wałczu (adres ul. Kościuszki 24 78-600 Wałcz); 3) stołówki Zamawiającego w Złocieńcu (adres: ul. Czwartaków 4, 78-524 Złocieniec) do miejsc usuwania i stosowania materiału kategorii 3 w zakresie kompostowni lub przekształcenia w biogaz
Vorherige Bekanntmachung: 711795-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów gastronomicznych materiałów kategorii 3: Miejsce odbioru: Oleszno, Karwice, Konotop, Głębokie oraz miejsca wskazane przez Zamawiającego na obszarze poligonu Drawsko Pomorskie,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów gastronomicznych materiałów kategorii 3 w myśl Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1069/2009 z dnia 21 października 2009 r. określającego przepisy sanitarne dotyczące produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i produktów pochodnych, nieprzeznaczonych do spożycia przez ludzi, i uchylające rozporządzenie (WE) nr 1774/2002 (rozporządzenie o produktach ubocznych pochodzenia zwierzęcego) (Dz. U.UE.L 2009.300.1), z miejsc ich magazynowania tj. Zadanie nr 1 1) stołówka Zamawiającego (adres: ul. Główna 1 78- 513 Oleszno); 2) stołówki poligonowe Zamawiającego w Karwicach, Konotopie, Głębokim i miejsc wskazanych przez Zamawiającego na obszarze poligonu Drawsko Pom., do miejsc usuwania i stosowania materiału kategorii 3 w zakresie kompostowni lub przekształcenia w biogaz
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 90 % zamówienia podstawowego. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy. Cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem po zrealizowaniu zamówienia podstawowego dla poszczególnych zadań.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów gastronomicznych materiałów kategorii 3: Miejsce odbioru: Nadarzyce, Wałcz, Złocieniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów gastronomicznych materiałów kategorii 3 w myśl Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1069/2009 z dnia 21października 2009 r. określającego przepisy sanitarne dotyczące produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i produktów pochodnych, nieprzeznaczonych do spożycia przez ludzi, i uchylające rozporządzenie (WE) nr 1774/2002 (rozporządzenie o produktach ubocznych pochodzenia zwierzęcego) (Dz. U.UE.L 2009.300.1), z miejsc ich magazynowania tj. Zadanie nr 2 1) stołówki Zamawiającego w Nadarzycach (adres 21 CPL 64-915 Jastrowie); 2) stołówki Zamawiającego w Wałczu (adres ul. Kościuszki 24 78-600 Wałcz); 3) stołówki Zamawiającego w Złocieńcu (adres: ul. Czwartaków 4, 78-524 Złocieniec) do miejsc usuwania i stosowania materiału kategorii 3 w zakresie kompostowni lub przekształcenia w biogaz