See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych NIWKA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 292-10-08
Beschreibung: Postępowanie obejmuje dostawę części zamiennych do przenośników zgrzebłowych NIWKA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 292-10-08 2. w ilościach określonych w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 590686-2025
Interne Kennung: 702501012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 702601486 - MAS
Beschreibung: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych NIWKA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 292-10-08
Interne Kennung: 702601486 - MAS
Los: LOT-0002
Titel: 702601488 - PMT POLSKA
Interne Kennung: 702601488 - PMT POLSKA
Los: LOT-0003
Titel: 702601485 - DAWID
Interne Kennung: 702601485 - DAWID
Los: LOT-0004
Titel: 702601484 - PATENTUS
Interne Kennung: 702601484 - PATENTUS
Los: LOT-0005
Titel: 702601487 - KOMSTAL
Interne Kennung: 702601487 - KOMSTAL