2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup automobilů v rámci centrálního nákupu resortu Ministerstva zemědělství České republiky II.
Beschreibung: Předmět plnění je zejména, nikoliv výlučně: i. dodávky nových osobních silničních automobilů (vozidla kategorie M1) nebo nákladních terénních automobilů (vozidla kategorie N1G), ii. záruční servis, a iii. dodávky nových originálních náhradních dílů. Předmět plnění je Centrálním zadavatelem podrobně vymezen v Rámcové dohodě, která stanoví, že předmětem plnění jsou dále také ostatní související plnění vymezená zejména v čl. III. Rámcové dohody. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 1376-2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 099/2020/193/001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen