249171-2025 - Ergebnis
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Governance, Risk & Compliance (GRC)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Governance, Risk & Compliance (GRC)
Beschreibung: De opdracht betreft het afsluiten van een Overeenkomst voor het leveren, implementeren, beschikbaar stellen en onderhouden van een on-premise Governance, Risk en Compliance (hierna GRC)-oplossing om de bedrijfsprocessen Governance, Risk en Compliance verder in te richten en te ondersteunen en de levering van Diensten en Additionele dienstverlening. De Overeenkomst wordt aangegaan als overheidsopdracht voor de periode van 5 jaar, streefdatum vanaf 01-04-2025 tot en met 31-03-2030, met de mogelijkheid voor de Aanbestedende dienst om de Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden 3 maal te verlengen met de duur van 5 jaar. De maximale duur van de Overeenkomst is daarmee vastgesteld op 20 jaar. Zie paragraaf 2.5 van het Beschrijvend document voor de reikwijdte en omvang. Zie paragraaf 2.5 van het Beschrijvend document.
Interne Kennung: IUC24-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Governance, Risk & Compliance oplossing
Beschreibung: Het afsluiten van een Overeenkomst voor het leveren, implementeren, beschikbaar stellen en onderhouden van een on-premise GRC-oplossing om de bedrijfsprocessen Governance, Risk en Compliance verder in te richten en te ondersteunen en Additionele dienstverlening.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie: Uitbreiding GRC- Oplossing ten behoeve van Douane en Toeslagen, zie paragraaf 2.5.2 van het Beschrijvend document.