See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI - OI Liberec, OI Plzeň a OI Praha - 2023-2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Veřejná zakázka je dle § 35 Zákona rozdělena na 3 části: P.č. Název části zakázky 1. RD na přepravu závaží ČMI – OI Liberec 2. RD na přepravu závaží ČMI – OI Plzeň 3. RD na přepravu závaží ČMI – OI Praha Na každou část zakázky bude uzavřena samostatná rámcová dohoda. Dodavatel může podat nabídku buď na jednu část, na dvě části, nebo na všechny 3 části.
Vorherige Bekanntmachung: 24386-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI - OI Liberec - 2023-2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Název 1. části zakázky RD na přepravu závaží ČMI – OI Liberec
Interne Kennung: 1. část
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v inflační doložce, přičemž podmínky předmětné změny závazku jsou blíže konkretizovány v závazných vzorech návrhu smlouvy, které tvoří přílohy č. 1a, 2a a 3a zadávací dokumentace. Dále je ve vzorech návrhů smluv definována možnost změny ceny nafty. Ceny nafty budou brány dle cen ČSÚ, dostupných na internetových stránkách: https://www.czso.cz/csu/czso/setreni-prumernych-cen-vybranych-vyrobku-pohonne-hmoty-a-topne-oleje-casove-rady
Los: LOT-0003
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI - OI Praha - 2023-2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Název 3. části zakázky RD na přepravu závaží ČMI – OI Praha
Interne Kennung: 3. část
Los: LOT-0002
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI - OI Plzeň - 2023-2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Název 2. části zakázky RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI – OI Plzeň
Interne Kennung: 2. část