See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor diensten met als onderwerp: 1) verzekeringsmakelaar – beheer verzekeringsportefeuille voor testfaciliteiten op zee (raamopdracht) en 2) verzekering vliegende drones UAS
Beschreibung: De opdracht bestaat uit 2 percelen : PERCEEL 1: Raamcontract voor dienstverlening door een verzekeringsmakelaar met als doel beheer verzekeringsportefeuille voor testfaciliteiten op zee van de POM West-Vlaanderen (raamopdracht op afroep met 1 dienstverlener). PERCEEL 2: Dienstverlening aan de POM West-Vlaanderen in de vorm van een verzekering, namelijk Burgerlijke Aansprakelijkheid luchtvaart, voor de vloot van vliegende drones (Unmanned Aerial Systems), met 2 verplichte opties.
Interne Kennung: 2025-16-KE-A-OPZVB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66518000 Versicherungsmakler- und -agenturdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-16-KE-A-OPZVB - 1
Beschreibung: Raamcontract voor dienstverlening door een verzekeringsmakelaar met als doel beheer verzekeringsportefeuille voor testfaciliteiten op zee van de POM West-Vlaanderen (raamopdracht op afroep met 1 dienstverlener).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-16-KE-A-OPZVB - 2
Beschreibung: Dienstverlening aan de POM West-Vlaanderen in de vorm van een verzekering, namelijk Burgerlijke Aansprakelijkheid luchtvaart, voor de vloot van vliegende drones (Unmanned Aerial Systems), met 2 verplichte opties
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
249264-2026 - Resultaat
België – Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen – Overheidsopdracht voor diensten met als onderwerp: 1) verzekeringsmakelaar – beheer verzekeringsportefeuille voor testfaciliteiten op zee (raamopdracht) en 2) verzekering vliegende drones UAS
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025-16-KE-A-OPZVB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66518000 Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen
Aanvullende classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-16-KE-A-OPZVB - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025-16-KE-A-OPZVB - 2
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen