249365-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen – Odstraňování a oklešťování vegetace pro období 2021 až 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdstraňování a oklešťování vegetace pro období 2021 až 2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: - odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů zejména ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy, včetně následné likvidace veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění takto vzniklého klestu a zbytků po těžbě, - realizace veškerých administrativních a ostatních nezbytných činností v souvislosti s prováděním výše uvedených činností, a to zejména oznamování příslušným orgánům státní správy, oznamování a zajišťování dohod s vlastníky dotčených pozemků, - zajišťování dokumentace požadované Zadavatelem u výše uvedených činností.
Vorherige Bekanntmachung10460-2021
Interne KennungN006/21/V00007253
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdstraňování a oklešťování vegetace pro období 2021 až 2025 - Část I. oblast Sever
Interne KennungN006/21/V00007253/001