2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 4 szt. ambulansów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 szt. ambulansów typu C. 2. Zamawiający będzie przewidywał możliwość skorzystania z prawa opcji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zamierza skorzystać z prawa opcji. Na dzień publikacji nie jest znany dokładny zakres skorzystania z prawa opcji.