See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: Część 1: biurowe Część 2: sport i rekreacja Część 3: elektroniczne Część 4: nagłośnienie Część 5: fotografia Część 6: oświetlenie Część 7: eventowe Część 8: laboratorium Część 9: medyczne Część 10: detektywistyczne Część 11: militaria Część 12: krawieckie Część 13: meble Część 14: gastronomiczne Część 15: wiertarka do papieru 2. Zamawiający realizuje powyższe działanie w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 części 1-14: w ramach projektu „Kompetentne i kreatywne kształcenie ogólne” – FEOP.05.07-IP.02-0001/23 dla działania 5.7: Kształcenie ogólne w ramach Priorytetu 5 Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację FEO 2021-2027, część 15: w ramach projektu „Opolskie szkolnictwo zawodowe” - FEOP.05.09-IP.02-001/23 dla działania 5.9: Kształcenie zawodowe Priorytetu 5: Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację. Projekty dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 639294-2025
Interne Kennung: ZP.352.44.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 - 4 ustawy p.z.p. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 1: biurowe
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 1
Los: LOT-0002
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 2 sport i rekreacja
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 3 elektroniczne
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 4 nagłośnienie
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 4
Los: LOT-0005
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 5 fotografia
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 5
Los: LOT-0006
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 6 oświetlenie
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 6
Los: LOT-0007
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 7 eventowe
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 7
Los: LOT-0008
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 8 laboratorium
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 8
Los: LOT-0009
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 9 medyczne
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 9
Los: LOT-0010
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 10 detektywistyczne
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 10
Los: LOT-0011
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 11 militaria
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 11
Los: LOT-0012
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 12 krawieckie
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 12
Los: LOT-0013
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 13 meble
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 13
Los: LOT-0014
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 14 gastronomiczne
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 14
Los: LOT-0015
Titel: dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: część 15 wiertarka do papieru
Interne Kennung: ZP.352.44.2025 część 15