249440-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Pojištění majetku a odpovědnosti, pojištění strojů a strojních zařízení, pojištění odpovědnosti drážního dopravce a pojištění vozidel Městské dopravy Teplice, p.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti, pojištění strojů a strojních zařízení, pojištění odpovědnosti drážního dopravce a pojištění vozidel Městské dopravy Teplice, p.o.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v: a) Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu zadavatele (dále jen „Pojištění majetku a odpovědnosti“). Předmětem je zejména pojištění nemovitého a movitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu; b) Pojištění strojů a strojních zařízení zadavatele (dále jen „Pojištění strojů“). Předmětem je pojištění škod na strojních zařízeních (strojních částech trolejbusů); c) Pojištění odpovědnosti zadavatele jako drážního dopravce (dále jen „Pojištění odpovědnosti drážního dopravce“). Předmětem je zejména pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem drážní dopravy; d) Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem motorového vozidla (povinné ručení) a havarijním pojištění vozidel zadavatele (dále jen „Povinné ručení a havarijní pojištění“). Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 35 ZZVZ rozdělena na čtyři části, a to: a) Pojištění majetku a odpovědnosti – 1. část; b) Pojištění strojů – 2. část; c) Pojištění odpovědnosti drážního dopravce – 3. část; d) Povinné ručení a havarijní pojištění – 4 část. Předmět pojištění bude zajištěn uzavřením pojistných smluv na dobu neurčitou pro každou část veřejné zakázky zvlášť. Na základě uzavřených pojistných smluv bude vybraný dodavatel/dodavatelé poskytovat zadavateli plnění předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: Komplexní pojištění Městské dopravy Teplice, p.o.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu zadavatele
Beschreibung: Předmětem je zejména pojištění nemovitého a movitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu
Interne Kennung: Pojištění majetku a odpovědnosti
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu ustanovení § 100 odst. 1 ZZVZ změnu závazku ze smlouvy na plnění veřejné zakázky v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku či rozšíření pojistného krytí pojištění v návaznosti na výše uvedený předmět veřejné zakázky, a to v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Za změnu hodnoty pojištěného majetku se považuje především změna na stávajícím majetku v důsledku zvýšení hodnoty majetku bez zásahu zadavatele (např. inflace) nebo změna na stávajícím majetku v důsledku zásahu zadavatele (např. zhodnocení majetku) nebo změna spočívající v rozšíření pojištěného majetku (např. výstavba nové budovy). Bližší informace o vyhrazené změny závazku viz čl. 15 zadávací dokumentace.
Los: LOT-0002
Titel: Pojištění strojů a strojních zařízení zadavatele
Beschreibung: Pojištění strojů a strojních zařízení zadavatele (dále jen „Pojištění strojů“). Předmětem je pojištění škod na strojních zařízeních (strojních částech trolejbusů);
Interne Kennung: Pojištění strojů
Beschreibung der Optionen: Bližší informace o vyhrazené změny závazku viz čl. 15 zadávací dokumentace.
Los: LOT-0003
Titel: Pojištění odpovědnosti zadavatele jako drážního dopravce
Beschreibung: Pojištění odpovědnosti zadavatele jako drážního dopravce (dále jen „Pojištění odpovědnosti drážního dopravce“). Předmětem je zejména pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem drážní dopravy;
Interne Kennung: Pojištění odpovědnosti drážního dopravce
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Los: LOT-0004
Titel: Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem motorového vozidla a havarijním pojištění vozidel zadavatele
Beschreibung: Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem motorového vozidla (povinné ručení) a havarijním pojištění vozidel zadavatele.
Interne Kennung: Povinné ručení a havarijní pojištění
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen