See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu nowej zamiatarki podciśnieniowej na podwoziu samochodowym o pojemności zabudowy min. 6 m3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu nowej zamiatarki podciśnieniowej na podwoziu samochodowym o pojemności zabudowy min. 6 m3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentach zamówienia. Zamawiający wymaga, aby maksymalny termin realizacji dostawy nowej zamiatarki podciśnieniowej na podwoziu samochodowym o pojemności zabudowy min. 6 m3 nie był dłuższy niż 45 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy. Okres leasingowania pojazdu: 48 miesięcy licząc od daty przekazania Zamawiającemu pojazdu do używania.
Vorherige Bekanntmachung: 163525-2026
Interne Kennung: 2.T.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001