249631-2026 - Ergebnis
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: „Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania Termomodernizacja Przedszkola nr 59 przy ul. Pruszkowskiej 10"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: „Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania Termomodernizacja Przedszkola nr 59 przy ul. Pruszkowskiej 10"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawa - zakres 2” w ramach inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Termomodernizacja przedszkola nr 59 przy ul Pruszkowskiej 10, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynku oraz zapewnienia właściwych parametrów mikroklimatu wewnątrz obiektu, zgodnie z audytem energetycznym. 2. Przedmiot zamówienia określają:  Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik do SWZ,  Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik do SWZ,  Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung17213-2026
Interne Kennung1/2026/MKU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71521000 Baustellenüberwachung, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawa - zakres 2” w ramach inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Termomodernizacja przedszkola nr 59 przy ul Pruszkowskiej 10, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynku oraz zapewnienia właściwych parametrów mikroklimatu wewnątrz obiektu, zgodnie z audytem energetycznym. 2. Przedmiot zamówienia określają:  Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik Nr 8 do SWZ,  Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 7 do SWZ,  Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung, 71521000 Baustellenüberwachung