2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding beveiliging volgens de niet-openbare procedure
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om basis van de economisch meest voordelige aanbieding één Opdrachtnemer voor de levering van beveiligingsdiensten te selecteren. Deze Inschrijver is volledig verantwoordelijk voor de uitvoering en aansturing van operationele dienstverlening op het gebied van beveiliging binnen de kaders die hierin door Bonnefanten worden gesteld. De opdracht betreft de beveiliging van Museum Bonnefanten gedurende minimaal 4 jaar
Interne Kennung: KQPN/2024/80
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om basis van de economisch meest voordelige aanbieding één Opdrachtnemer voor de levering van beveiligingsdiensten te selecteren. Deze Inschrijver is volledig verantwoordelijk voor de uitvoering en aansturing van operationele dienstverlening op het gebied van beveiliging binnen de kaders die hierin door Bonnefanten worden gesteld. De opdracht betreft de beveiliging van Museum Bonnefanten gedurende minimaal vier jaar.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de overeenkomst heeft een initiële duur van vier jaar. Bonnefanten heeft de mogelijkheid de overeenkomst optioneel eenzijdig twee keer te verlengen met telkens één jaar.