2. Verfahren
Verfahren
Titel: Student Informatie Systeem (SIS)
Beschreibung: De aanbesteding betreft het leveren, implementeren, hosten, onderhouden en doorontwikkelen van een Student Informatie Systeem (SIS) voor mbo van het Zone.college. De omvang van de opdracht omvat het gebruik door (in de huidige situatie) circa 3.000 studenten, hun ouders, stagebedrijven en circa 500 medewerkers (eigen mensen of externen). Onder studenten worden onder andere verstaan alle mbo studenten die onder de Wet educatie en beroepsonderwijs vallen en de door Groei.zone aangeboden commerciële trajecten. Het daadwerkelijke aantal bekostigde studenten dat bij Opdrachtgever staat ingeschreven wordt bepaald op het peilmoment van 1 oktober waarbij door DUO het aantal bekostigde studenten op dat moment wordt vastgesteld. Aan deze opgave kunnen geen rechten ontleend worden.
Interne Kennung: 20250901
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Student Informatie Systeem
Beschreibung: Student Informatie Systeem
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Conform aanbestedingsdocument