2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe i bieżące utrzymanie dróg Powiatu Lubelskiego w sezonach: 2026/2027 i 2027/2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zimowe i bieżące utrzymanie dróg Powiatu Lubelskiego w sezonach: 2026/2027 i 2027/2028” 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część 1. Zimowe i bieżące utrzymanie dróg powiatowych na terenie Obwodu Drogowo-Mostowego Nr 1 Bełżyce. Część 2. Zimowe i bieżące utrzymanie dróg powiatowych na terenie Obwodu Drogowego Nr 2 w Bychawie. Część 3. Zimowe i bieżące utrzymanie dróg powiatowych na terenie Obwodu Drogowego Nr 3 w Garbowie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Zimowe i bieżące utrzymanie dróg powiatowych na terenie Obwodu Drogowo-Mostowego Nr 1 Bełżyce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie Części 1 jest Zimowe i bieżące utrzymanie dróg powiatowych na terenie Obwodu Drogowo-Mostowego Nr 1 Bełżyce.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Zimowe i bieżące utrzymanie dróg powiatowych na terenie Obwodu Drogowego Nr 2 w Bychawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 2. Zimowe i bieżące utrzymanie dróg powiatowych na terenie Obwodu Drogowego Nr 2 w Bychawie.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Zimowe i bieżące utrzymanie dróg powiatowych na terenie Obwodu Drogowego Nr 3 w Garbowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Część 3. Zimowe i bieżące utrzymanie dróg powiatowych na terenie Obwodu Drogowego Nr 3 w Garbowie.