2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čištění mostů, lávek a podchodů a jejich odvodňovačů na místních komunikacích na území města Plzně
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je provádění služeb s názvem „Čištění mostů, lávek a podchodů a jejich odvodňovačů na místních komunikacích na území města Plzně“ v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody podle § 131 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek s jedním dodavatelem. Jednotlivé veřejné zakázky budou v závislosti na finančních prostředcích ze strany zadavatele realizovány jako dílčí plnění, jejichž realizace proběhne samostatně. Objednatel bude jednotlivé zakázky zadávat v závislosti na jeho aktuální potřebě a disponibilitě potřebnými finančními prostředky. Tato akce zahrnuje zejména tyto dílčí činnosti: 1. Čištění mostů 2. Čištění lávek 3. Čištění podchodů 4. Čištění odvodňovačů výše uvedených objektů 5. Očištění mostních ložisek a úložných prahů 6. Čištění říms a skluzů.
Interne Kennung: 787-29/40/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90917000 Reinigung von Transportmitteln
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cenu za dílo je možno v průběhu plnění této veřejné zakázky překročit pouze v případě, že dojde ke změnám daňových právních předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši nabídkové (fakturované) ceny (zejména v případě změny sazby daně z přidané hodnoty), nebo pokud zadavatel provede změnu závazku ze smlouvy v souladu s ustanoveními § 100 a § 222 zákona, tj. bude navýšena cena vlivem růstu inflace. Zadavatel si ve smyslu ustanovení § 100 odst. 1) zákona vyhrazuje pro případ nárůstu inflace možnost změny závazku tím způsobem, že nabídkovou cenu lze počínaje rokem 2027 upravit za podmínky, že míra inflace vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen překročí 105%. Následně je možné na základě podání návrhu zhotovitelem uzavřít písemný dodatek navyšující tyto finanční částky o hodnotu procent překračující výše uvedenou míru inflace. Celková předpokládaná hodnota s využitím vyhrazené změny závazku činí 19.500.000,- Kč bez DPH. Změny v rámcové dohodě lze činit pouze formou písemného dodatku k této dohodě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem, a způsobem, který bude v souladu se zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona (Změna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku). Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona pro případ, že po uzavření rámcové dohody, resp. v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde k odstoupení od rámcové dohody na plnění veřejné zakázky, resp. k její výpovědi před jejím úplným splněním, vyhrazuje právo uzavřít rámcovou dohodu na tuto veřejnou zakázku (resp. na její nesplněnou část) s dalším účastníkem zadávacího řízení, a to v pořadí, které vyplynulo z původního hodnocení nabídek. Ustanovení § 125 zákona v tomto případě platí obdobně. Rámcová dohoda s novým dodavatelem bude uzavřena v souladu s jeho cenovou nabídkou.