See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BUDOWA OBWODNICY POLIC STANOWIĄCEJ DOJAZD DO WĘZŁA POLICE ZACHODNIEGO OBEJŚCIA MIASTA SZCZECINA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych w systemie „Zaprojektuj i wybuduj” w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane zadania inwestycyjnego "Budowa obwodnicy Polic stanowiącej dojazd do Węzła Police Zachodniego Obejścia Miasta Szczecina", które jest realizowane w oparciu o wstępną promesę do realizacji zadania inwestycyjnego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych - edycja piąta – Rozwój stref przemysłowych i podlega wymogom wynikającym z regulaminu oraz zasad ww. programu, w trybie powyżej 12 miesięcy. Zgodnie z art. 103 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych przedmiot zamówienia opisany został za pomocą programu funkcjonalno-użytkowego wraz z załacznikami.
Interne Kennung: TI.272.5.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności; - opracowanie szczegółowej koncepcji budowy nowej drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 114 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3914Z Szczecin-Przęsocin-Police wraz ze skrzyżowaniem (odcinek A-B-C) oraz przebudowy i budowy nowej drogi od skrzyżowania z drogą powiatową nr 3914Z do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3934Z wraz ze skrzyżowaniem (odcinek C-D-E), z uwzględnieniem przyszłej rozbudowy o drugą jezdnię nowej drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 114 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3914Z Szczecin-Przęsocin-Police (odcinek A-B-C); - uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach budowy nowej drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 114 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3914Z Szczecin-Przęsocin-Police wraz ze skrzyżowaniem (odcinek A-B-C) oraz przebudowy i budowy nowej drogi od skrzyżowania z drogą powiatową nr 3914Z do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3934Z wraz ze skrzyżowaniem (odcinek C-D-E); - opracowanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej budowy nowej drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 114 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3914Z Szczecin-Przęsocin-Police wraz ze skrzyżowaniem (odcinek A-B-C); - opracowanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy i budowy nowej drogi od skrzyżowania z drogą powiatową nr 3914Z do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3934Z wraz ze skrzyżowaniem (odcinek C-D-E); - uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego decyzji na realizację inwestycji drogowej (zrid) dla budowy nowej drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 114 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3914Z Szczecin-Przęsocin-Police wraz ze skrzyżowaniem (odcinek A-B-C); - realizacja robót budowlanych związanych z budową nowej drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 114 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3914Z Szczecin-Przęsocin-Police (odcinek A-B-C) wraz z: budową 3 skrzyżowań typu rondo, tj. na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 114, na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 3913Z Police-Siedlice-Pilchowo i skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 3914Z, przebudową istniejących dróg w zakresie kolizji z nową drogą, budową dróg innych niż obwodnica Polic, w tym zmiana przebiegu istniejących dróg, w celu przywrócenia naruszonych połączeń drogowych lub zapewnienia dojazdu do nieruchomości, budową i przebudową infrastruktury dla pieszych i rowerzystów (w rejonie planowanych skrzyżowań), budową obiektów inżynierskich (bezkolizyjnych przejść), systemem odwodnienia terenu, w tym urządzenia odwadniające korpus drogowy: rowy drogowe, kanalizację deszczową, urządzenia podczyszczające, zbiorniki retencyjne, retencyjno-infiltracyjne, przepusty służące do przeprowadzenia wody pomiędzy rowami oraz doprowadzenia wody do zbiorników i inne, urządzeniami ochrony środowiska (zabezpieczenia akustyczne, przejścia dla zwierząt, przepusty ekologiczne wraz z ogrodzeniem ochronno-naprowadzającym, zieleń, ekrany przeciwolśnieniowe), infrastrukturą dla potrzeb obiektów przy obwodnicy zlokalizowanych w ciągu obwodnicy (sieci energetyczne zasilające i oświetleniowe, kanalizację deszczową wraz z urządzeniami podczyszczającymi i inne), przebudową kolidujących urządzeń i sieci istniejącej infrastruktury pod i nadziemnej (urządzeń teletechnicznych i energetycznych, sieci wodociągowych, kanalizacji deszczowej, sieci gazowych, urządzeń melioracyjnych i innych), oświetleniem drogowym, organizacją ruchu i urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego, z oczyszczeniem i udrożnieniem istniejących urządzeń melioracyjnych i odbiorników dla skutecznego odprowadzenia wody z pasa drogowego, przebudową i ewentualnym skanalizowaniem istniejących cieków, wycinką drzew i krzewów; - uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla budowy nowej drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 114 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3914Z Szczecin-Przęsocin-Police (odcinek A-B-C).
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen