249727-2026 - Ergebnis
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 190 v úseku České Budějovice - Horažďovice předměstí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 190 v úseku České Budějovice - Horažďovice předměstí
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 190 v úseku České Budějovice – Horažďovice předměstí“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku České Budějovice – Horažďovice předměstí po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 31. 03. 2026 do 30. 04. 2026.
Interne KennungVZ0236663
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová dohoda na zjištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 190 v úseku České Budějovice - Horažďovice předměstí