See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CS3/0003705397_BPM_BPI
Beschreibung: Oplossing voor het modelleren (BPM) en analyseren (BPI) van bedrijfsprocessen. De oplossing moet geïntegreerde functionaliteiten hebben die operationele en strategische beslissingen op verschillende niveaus van het bedrijf vergemakkelijken. De primaire gebruikersgroep bestaat uit de teams die verbonden zijn aan de Business Process Owner in alle diensten van de NMBS. De gebruiksvriendelijkheid van de tool/oplossing moet een gemakkelijk gebruik door de secundaire doelgroep mogelijk maken, d.w.z. elke gebruiker die zich met het beheer van een bedrijfsproces kan bezighouden
Interne Kennung: SNCB-CS-CS3/0003705397-F05__5
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: BPM en BPI oplossing
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
24973-2025 - Resultaat
België – Softwareprogrammering en -advies – CS3/0003705397_BPM_BPI
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: CS3/0003705397_BPM_BPI
Interne identificatiecode: SNCB-CS-CS3/0003705397-F05__5
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: BPM en BPI oplossing
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 48900000 Diverse software en computersystemen