2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schuimvormend middel CBP
Beschreibung: Op 15-07-2021 heeft Nederland samen met Duitsland, Denemarken, Zweden en Noorwegen de start ingezet voor een Europees PFAS verbod om zo het gebruik van PFAS aan banden te leggen en ons milieu en onze gezondheid te beschermen. Het uitgangspunt is om alle schadelijke PFAS stoffen, zo’n 6000 in totaal, tegelijk te verbieden. Hierom is de aanbestedende dienst in 2020 gestart met een schuimtransitie en hoopt deze af te ronden in 2027. In 2023/2024 is er door de aanbestedende dienst een aanbestedingstraject doorlopen en afgerond voor fase 1 en 2 en is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten met één (1) leverancier voor de levering van SFFF 3/3 concentraat voor het CBP, fase 3 . De omvang van deze aanbesteding is de totale opslagvoorraad en variabele herhaalopdrachten voor het CBP bevatten. Na definitieve gunning zal een raamovereenkomst, worden afgesloten tussen aanbestedende dienst en inschrijver voor een periode van twee (2) jaar, met de mogelijkheid tot een eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst voor vier (4) keer maximaal 2 jaar per verlenging
Interne Kennung: t127868
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 180 000 Liter