See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Babimost w roku 2026 – zamówienie podobne z pozyskania – leśnictwa: Dąbrówka (02), Chwalim (04), Wąchabno (05) , Kolesin (08), Buków (09).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Babimost w roku 2026 w leśnictwach: Dąbrówka (02), Chwalim (04), Wąchabno (05) , Kolesin (08), Buków (09).
Interne Kennung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Babimost w roku 2026 – zamówienie podobne z pozyskania
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001