2. Verfahren
Verfahren
Titel: Total Engineering nieuwbouw Kindcentrum de Vaart Heerhugowaard
Beschreibung: Total Engineering nieuwbouw Kindcentrum de Vaart Heerhugowaard Stichting Blosse Onderwijs is voornemens om in Heerhugowaard een nieuw Kindcentrum te realiseren. In het nieuwe kindcentrum worden basisschool De Vaart, kinderopvang, een gymzaal en diverse ruimtes voor ontmoeting, zorg en preventie ondergebracht. Ten behoeve van het realiseren van het ontwerp wordt een Total Engineeringsopdracht aanbesteed. 1
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Total Engineering nieuwbouw Kindcentrum de Vaart Heerhugowaard Stichting Blosse Onderwijs is voornemens om in Heerhugowaard een nieuw Kindcentrum te realiseren. In het nieuwe kindcentrum worden basisschool De Vaart, kinderopvang, een gymzaal en diverse ruimtes voor ontmoeting, zorg en preventie ondergebracht. Ten behoeve van het realiseren van het ontwerp wordt een Total Engineeringsopdracht aanbesteed. -
Interne Kennung: 1