2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie Wielobranżowej Dokumentacji Projektowej Budowy Archiwum Filmowego Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej budowy budynku magazynowo – administracyjnego Archiwum Filmowego Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego w Łodzi przy ul. Łąkowej 29C (dalej jako: Archiwum Filmowego FINA w Łodzi) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane, ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych, normami technicznymi oraz ustaleniami z Zamawiającym i Użytkownikiem
Interne Kennung: 2/2026
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 79932000 Innenarchitektendienste, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
5. Los
Los: LOT-0001