2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektové dokumentace 2025 – Nejdek, revitalizace sídliště 9. května
Beschreibung: Záměrem je celková revitalizaci sídliště, která bude spočívat obnově povrchů komunikací včetně podkladních vrstev (v případě potřeby), rozšíření možnosti parkování osobních vozidel, úprava zeleně, obnova a rozšíření dětských hřišť, sportovišť a mobiliáře. Součástí projektu bude zaměření území, průzkum podloží, studie a její veřejné představení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací postup je popsán zadávací dokumentací na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 202501
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou stanoveny zadávací dokumentací včetně jejích příloh.