See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerinzicht BI-specialist
Beschreibung: Meerinzicht is de organisatie die voor de gemeenten Ermelo, Harderwijk en Zeewolde de adviserende, faciliterende en uitvoerende taken met betrekking tot bedrijfsvoering verricht. Een sterk samenwerkingsverband waarbij een goede proactieve dienstverlening en ondersteuning aan de gemeenten ons hoofddoel is. We verliezen in de samenwerking met elkaar en de klant niet uit het oog. Een hart voor de samenleving helpt je ontzettend in je werk. Wil je meer weten over werken bij Meerinzicht of over Ermelo, Harderwijk en Zeewolde, kijk dan op werkenbij.meerinzicht.nl Vanwege een verlof periode van een medewerker is regulier vervanging voor reguliere werkzaamheden noodzakelijk. Reguliere werkzaamheden zijn onderhoud, operationele vragen, maar ook deelnemen aan projecten. De opdracht betreft: HR migratie Datalagen bouwen in DWH Datamodules bouwen in Cognos Rapporten bouwen in Cognos - BCS Dashboards bouwen in Cognos Dashboard duurzaamheid Infrastructuur huidige dashboard aanpassen aan Ermelo en Zeewolde in DWH Huidige dashboard door ontwikkelen, wensen Ermelo en Zeewolde verwerken (DWH, Cognos, Apex) Metadata, processen en definities Overige operationele vragen
Interne Kennung: T121862
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000