250048-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dynamický nákupní systém pro centrální nákup státu na dodávky ICT komodit pro roky 2019 - 2027“ (prodloužená účinnost na celkovou dobu trvání 8 let)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro centrální nákup státu na dodávky ICT komodit pro roky 2019 - 2027“ (prodloužená účinnost na celkovou dobu trvání 8 let)
BeschreibungPrůběžné centrální dodávky ICT komodit (stolních počítačů, plochých monitorů, přenosných počítačů, klávesnic a myší) dle aktuálních potřeb jednotlivých pověřujících zadavatelů, včetně jejich dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle CPV kódů uvedených v zadávací dokumentaci na místech plnění.
Vorherige Bekanntmachung44611-2018
Interne KennungMV-149590/VZ-2018
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem plnění VZ je dodávka ICT komodit. Jednotlivé položky předmětu plnění včetně technických parametrů a podmínek jsou podrobně vymezeny v Příloze Kupních smluv - Katalogu DNS – Technické specifikace předmětu plnění.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0006
TitelDNS – 1 kv. 2025 souhrn - FADOMA DATA spol. s r.o.
BeschreibungPrůběžné centrální dodávky ICT komodit (stolních počítačů, plochých monitorů, přenosných počítačů, klávesnic a myší) dle aktuálních potřeb jednotlivých pověřujících zadavatelů, včetně jejich dopravy do místa plnění, včetně poskytování souvisejících servisních služeb, jakož i dalších souvisejících služeb dle uvedených CPV kódů na místě plnění.
Interne KennungN006/25/V00001140 N006/25/V00002984 N006/25/V00004034
LosLOT-0007
TitelDNS – 1 kv. 2025 souhrn - HESPERIA s.r.o.
Interne KennungN006/25/V00004023 N006/25/V00004035
LosLOT-0009
TitelDNS – 1 kv. 2025 souhrn - Mevra computers s. r. o.
Interne KennungN006/25/V00000358
LosLOT-0010
TitelDNS – 1 kv. 2025 souhrn - Netfox s.r.o.
Interne KennungN006/25/V00004020 N006/25/V00004022
LosLOT-0012
TitelDNS – 1 kv. 2025 souhrn - Thein Systems a.s.
Interne KennungN006/25/V00004031
LosLOT-0017
TitelDNS – 1 kv. 2025 souhrn - YOUR SYSTEM, spol.s r.o.
Interne KennungN006/25/V00005503