250083-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Budowa portalu elektronicznych usług publicznych wraz z wdrożeniem, dostosowanie środowiska do nowych modułów, szkolenia dla pracowników w zakresie obsługi portalu oraz szkolenia dla pracowników w zakresie cyberbezpieczeństwa.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa portalu elektronicznych usług publicznych wraz z wdrożeniem, dostosowanie środowiska do nowych modułów, szkolenia dla pracowników w zakresie obsługi portalu oraz szkolenia dla pracowników w zakresie cyberbezpieczeństwa.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, wdrożenie i dostosowanie nowych rozwiązań elektronicznej administracji publicznej oraz cyfryzacja back-office poprzez: wymianę systemu dziedzinowego (SD) i elektronicznego systemu obiegu dokumentów (EZD), wdrożenie systemu elektronicznego biura obsługi interesanta, dostosowanie dotychczas użytkowanego środowiska pracy do właściwości nowego systemu i oprogramowania narzędziowego (WNiP). W ramach realizacji zamówienia nastąpi również implementacja centrum elektronicznych usług publicznych, które będzie stanowiło dedykowany portal e-usług publicznych wraz z aplikacją mobilną, systemem kontaktu oraz powiadamiania dla klientów urzędu. Istotne elementy opisu przedmiotu zamówienia: 1) Budowa platformy elektronicznych usług publicznych; 2) Zakup zintegrowanego pakietu oprogramowania wraz z wdrożeniem: a) zbudowanie bazowego systemu elektronicznych usług publicznych, b) stworzenie modułu podatkowego, c) stworzenie modułu do zarządzania gospodarką odpadami, d) stworzenie modułu do zarządzania i wykonywania opłat, e) stworzenie modułu związanego z zarządzaniem dokumentami i korespondencją, f) stworzenie modułu udostepniającego informacje w zakresie wykonania budżetu oraz organizującego system finansowo-księgowy wraz z udostępnianiem danych, g) stworzenie modułu do partycypacji społecznej; 3) Dostosowanie obecnego środowiska do nowych modułów; 4) Przygotowanie serii dwóch krótkich filmów instruktażowo- szkoleniowych (promocja); 5) Szkolenia dla pracowników w zakresie obsługi i funkcjonalności wdrożonego systemu informatycznego; 6) Szkolenia w zakresie zwiększania kompetencji pracowników w obszarze cyberbezpieczeństwa. W wyniku realizacji projektu powstanie 17 e-usług publicznych z zakresu: podatków i opłat oraz partycypacji społecznej, z czego 1 e-usługa zostanie udostępniona na 4 poziomie e-dojrzałości, a 16 e-usług na 5, najwyższym poziomie e-dojrzałości (usługi pozwalają na pełną transakcyjność, a ponadto są dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji). E-usługi skierowane zostaną do obywateli, tj. osób fizycznych (A2C) i przedsiębiorców (A2B). Realizacja projektu pozwoli także na udostępnienie dla obywateli e-zasobów publicznych w ramach otwartych danych publicznych. Informacje sektora publicznego zostaną udostępnione przez Gminę Wronki. Liczba rozwiązań wykorzystujących informacje sektora publicznego: 2 szt. (portal elektronicznych usług publicznych i aplikacja mobilna). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji inwestycji, określają oprócz SWZ następujące dokumenty: a) Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 11 do SWZ), b) Projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2a do SWZ), c) Projektowane postanowienia umowy powierzenia danych osobowych (załącznik nr 2b do SWZ), d) Oferta Wykonawcy wraz z załącznikami, e) Wyjaśnienia do SWZ (jeśli dotyczy).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, wdrożenie i dostosowanie nowych rozwiązań elektronicznej administracji publicznej oraz cyfryzacja back-office poprzez: wymianę systemu dziedzinowego (SD) i elektronicznego systemu obiegu dokumentów (EZD), wdrożenie systemu elektronicznego biura obsługi interesanta, dostosowanie dotychczas użytkowanego środowiska pracy do właściwości nowego systemu i oprogramowania narzędziowego (WNiP). W ramach realizacji zamówienia nastąpi również implementacja centrum elektronicznych usług publicznych, które będzie stanowiło dedykowany portal e-usług publicznych wraz z aplikacją mobilną, systemem kontaktu oraz powiadamiania dla klientów urzędu. Istotne elementy opisu przedmiotu zamówienia: 1) Budowa platformy elektronicznych usług publicznych; 2) Zakup zintegrowanego pakietu oprogramowania wraz z wdrożeniem: a) zbudowanie bazowego systemu elektronicznych usług publicznych, b) stworzenie modułu podatkowego, c) stworzenie modułu do zarządzania gospodarką odpadami, d) stworzenie modułu do zarządzania i wykonywania opłat, e) stworzenie modułu związanego z zarządzaniem dokumentami i korespondencją, f) stworzenie modułu udostepniającego informacje w zakresie wykonania budżetu oraz organizującego system finansowo-księgowy wraz z udostępnianiem danych, g) stworzenie modułu do partycypacji społecznej; 3) Dostosowanie obecnego środowiska do nowych modułów; 4) Przygotowanie serii dwóch krótkich filmów instruktażowo- szkoleniowych (promocja); 5) Szkolenia dla pracowników w zakresie obsługi i funkcjonalności wdrożonego systemu informatycznego; 6) Szkolenia w zakresie zwiększania kompetencji pracowników w obszarze cyberbezpieczeństwa. W wyniku realizacji projektu powstanie 17 e-usług publicznych z zakresu: podatków i opłat oraz partycypacji społecznej, z czego 1 e-usługa zostanie udostępniona na 4 poziomie e-dojrzałości, a 16 e-usług na 5, najwyższym poziomie e-dojrzałości (usługi pozwalają na pełną transakcyjność, a ponadto są dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji). E-usługi skierowane zostaną do obywateli, tj. osób fizycznych (A2C) i przedsiębiorców (A2B). Realizacja projektu pozwoli także na udostepnienie dla obywateli e-zasobów publicznych w ramach otwartych danych publicznych. Informacje sektora publicznego zostaną udostępnione przez Gminę Wronki. Liczba rozwiązań wykorzystujących informacje sektora publicznego: 2 szt. (portal elektronicznych usług publicznych i aplikacja mobilna). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji inwestycji, określają oprócz SWZ następujące dokumenty: a) Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 11 do SWZ), b) Projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 2a do SWZ), c) Projektowane postanowienia umowy powierzenia danych osobowych (załącznik nr 2b do SWZ), d) Oferta Wykonawcy wraz z załącznikami, e) Wyjaśnienia do SWZ (jeśli dotyczy).
Interne KennungNIiPP.271.3.2025