2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie bieżące dróg – bieżąca konserwacja i remont kanalizacji deszczowej oraz kanalizacji teletechnicznej w latach 2025-2028
Beschreibung: Bieżąca konserwacja i remont kanalizacji deszczowej oraz kanalizacji teletechnicznej w latach 2025-2028. Zakres rzeczowy usług obejmuje prowadzenie następujących czynności: a) Dokonywanie wraz z Zamawiającym przeglądów kanalizacji deszczowej; b) Czyszczenie kanalizacji deszczowej; c) Wymianę oraz regulacje włazów i wpustów ulicznych; d) Wymianę oraz regulacje włazów kanalizacji teletechnicznej; e) Konserwację klap zwrotnych; f) Konserwacje i remonty kanalizacji deszczowej, w tym usuwanie awarii kanalizacji deszczowej. Zakres rzeczowy i szacunkowy usług dotyczący bieżącej konserwacji i remontu kanalizacji deszczowej oraz kanalizacji teletechnicznej w Częstochowie stanowi załącznik nr 1.B. do SWZ i załącznik nr 2 do umowy. Zamówienie należy wykonać zgodnie z Polskimi Normami i wytycznymi określonymi w tomie II warunków technicznych wykonania i odbioru robót budowlano-montażowych - Instalacje sanitarne i przemysłowe. Zamawiający wymaga udzielenia rękojmi za wady i gwarancji jakości na wykonane usługi na okres 36 miesięcy kalendarzowych od dnia podpisania protokołu odbioru danych usług. Rękojmia za wady obejmuje również materiały użyte do wykonania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 142250-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
5. Los
Los: LOT-0001