250247-2026 - Ergebnis
Polen – Blutbeutel – Dostawa pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi, partiami określonymi odrębnie wg potrzeb Zamawiającego. Pozycja 1: Pojemniki potrójne góra-dół z RW do pobierania i preparatyki krwi - 50 000 zestawów; Pozycja 2: Pojemniki poczwórne góra-dół z filtrem antyleukocytarnym in line do KKCz - 30 000 zestawów.
Vorherige Bekanntmachung78757-2026
Interne Kennung3/P/2026/UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi, partiami określonymi odrębnie wg potrzeb Zamawiającego. Pozycja 1: Pojemniki potrójne góra-dół z RW do pobierania i preparatyki krwi - 50 000 zestawów; Pozycja 2: Pojemniki poczwórne góra-dół z filtrem antyleukocytarnym in line do KKCz - 30 000 zestawów.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w trakcie realizacji zamówienia przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy PZP: 1) Pojemniki potrójne góra-dół z RW do pobierania i preparatyki krwi zestaw 15 000 2) Pojemniki poczwórne góra-dół z filtrem antyleukocytarnym in line do KKCz. zestaw 9 000