250334-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Dostawa i montaż mebli w pomieszczeniach siedziby Oddziału Regionalnego AMW w Gdyni.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli w pomieszczeniach siedziby Oddziału Regionalnego AMW w Gdyni.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa i montaż mebli w pomieszczeniach siedziby Oddziału Regionalnego AMW w Gdyni. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Termin związania ofertą do dnia 13.08.2025 r.
Interne KennungDZP-OG.2610.128.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGłówne aspekty procedury w tym sposób przygotowania i składania ofert oraz sposób komunikowania się Zamawiającego z Wykonawcami określone zostały w Rozdziałach XIV-XVI SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungDostawa i montaż mebli w pomieszczeniach siedziby Oddziału Regionalnego AMW w Gdyni.