See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS_Péče o lesní ekosystémy na území NP a CHKO Šumava
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS s názvem „DNS_Péče o lesní ekosystémy na území NP a CHKO Šumava“, jehož předmětem je provádění lesnických činností, zejména těžební a pěstební práce. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován v technologických listech, které jsou přílohou č. 7 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: DNS_Péče o lesní ekosystémy na území NP a CHKO Šumava
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001