2. Verfahren
Verfahren
Titel: raamovereenkomst voor de levering van diepvriesproducten
Beschreibung: • Informatie m.b.t de opdracht Deze opdracht “diepvries” (groenten, aardappelproducten en gebak) betreft de levering van diepvriesproducten aan de keukens van de aanbestedende overheid. De opdrachtgever beslist om de opdracht niet op te delen in percelen omwille van het feit dat de producten die gevraagd worden allemaal tot dezelfde categorie behoren, zijnde diepvriesproducten. De looptijd van deze raamovereenkomst is vastgesteld op een periode van 24 maanden (24 maanden + met 2 maal de optie 12 maanden te verlengen). De opdracht gaat in op de datum zoals vermeld zal worden in de sluitingsbrief. • Informatie m.b.t de keukens van de voorzieningen: De keukens van de verschillende voorzieningen bereiden maaltijden in warme lijn. Toelichting: In toepassing van de Wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten en het KB van 18 april 2017 plaatsing overheidsopdrachten, treedt vzw Compostela op als aankoopcentrale in de zin van artikel 47 Wet van 17 juni 2016 inzake Overheidsopdrachten in die zin dat ze overheidsopdrachten of raamovereenkomsten met betrekking tot werken, leveringen of diensten plaatst die bestemd zijn voor aanbestedende overheden, overheidsbedrijven of aanbestedende entiteiten. De entiteiten die deelnemen aan deze opdracht vindt U onder het item “leveringsplaatsen”. Deze entiteiten nemen mogelijk deel aan de groepsaankoop. Mochten bepaalde entiteiten niet deelnemen aan het gegunde raamcontract, of mochten de verwachte volumes niet gehaald worden, dan kan VZW hiervoor bijgevolg geenszins aansprakelijk gesteld worden. Er kan dan ook geen enkele garantie gegeven worden op afnames. De totale raming van de opdracht bedraagt 226.000 exclusief btw voor een periode van vier jaar. De raming is gebaseerd op de vorige afnames. De geraamde jaaromzet is louter indicatief. De bedragen kunnen groter of kleiner zijn zonder dat de opdrachtnemer daarom gemachtigd is de voorwaarden van het contract te wijzigen of enige schadevergoeding te eisen. Deze opdracht is een opdracht voor leveringen en wordt in zijn geheel gegund via een openbare procedure. De huidige opdracht wordt gesloten door middel van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer. Alle voorwaarden zijn in de raamovereenkomst bepaald. De raamovereenkomst wordt gesloten met de inschrijver die de economisch meest voordelige regelmatige offerte heeft ingediend, rekening houdend met de gunningscriteria. De aanbestedende overheid is niet verplicht de opdracht te gunnen. Zij kan afzien van de procedure met een gemotiveerd besluit en die eventueel herbeginnen, desnoods op een andere wijze. Vragen aangaande dit bestek dienen uitsluitend schriftelijk per e-mail gesteld te worden aan bert.schonenberg@compostela.be (Artikel 81 KB Plaatsing 18 april 2017).
Interne Kennung: PPP0XM-302/6019/2025001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: raamovereenkomst voor de levering van diepvriesproducten
Interne Kennung: 2025001_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte