See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Lipicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczogaśniczego dla OSP Lipicze zgodnie ze szczegółowym opisem stanowiącym załącznik n r 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 95347-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Lipicze zgodnie ze szczegółowym opisem stanowiącym załącznik n r 1 do SWZ
Interne Kennung: FZW.271.1.2025
Menge: 1 Stück