2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor warme drankenautomaten ten behoeve van het NFI
Beschreibung: Warmedrankenvoorzieningen (koffieautomaten) ten behoeve van gratis verstrekking van dranken; o Het leveren, gebruiksklaar installeren, technisch onderhouden, dagelijks verzorgen en technisch onderhouden van de warmedrankenvoorzieningen; o Het leveren van alle benodigde (losse) ingrediënten; o Het (dagelijks) verzorgen (reinigen en vullen) van de warmedrankenvoorzieningen en bijbehorende onderkasten conform de HACCP-richtlijnen; o Het verzorgen van preventief onderhoud t.b.v. warmedrankenvoorzieningen; o Het voorkomen en oplossen van alle voorkomende storingen aan de warmedrankenvoorziening; €700.000,-
Interne Kennung: 202410148
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Warme drankenautomaten NFI
Beschreibung: Europese aanbesteding voor warme drankenautomaten ten behoeve van het NFI €700.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties