See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów osobowych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodów osobowych w wersji oznakowanej i nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 2. Zamówienie zostało podzielone na 4 zadania. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, przy czym jako część zamówienia rozumie się jedno z zadań określonych poniżej: Część nr I – Dostawa 8 sztuk samochodów osobowych terenowo-rekreacyjnych typu SUV oznakowanych; Część nr II – Dostawa 4 sztuk samochodów osobowych typu SUV nieoznakowanych; Część III – Dostawa 9 sztuk samochodów osobowych 8 miejscowych nieoznakowanych; Część IV – Dostawa 2 sztuk samochodów osobowych typu kombivan nieoznakowanych.
Interne Kennung: ZP/9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 8 sztuk samochodów osobowych terenowo - rekreacyjnych typu SUV oznakowanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 sztuk samochodów osobowych terenowo - rekreacyjnych typu SUV oznakowanych.
Interne Kennung: Część nr I
Menge: 8 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w ilości 8 sztuk
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 4 sztuk samochodów osobowych typu SUV nieoznakowanych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk samochodów osobowych typu SUV nieoznakowanych.
Interne Kennung: Część nr II
Menge: 4 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w ilości 4 sztuk.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 9 sztuk samochodów osobowych 8 miejscowych nieoznakowanych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 9 sztuk samochodów osobowych 8 miejscowych nieoznakowanych.
Interne Kennung: Część nr III
Menge: 9 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa 2 sztuk samochodów osobowych typu kombivan nieoznakowanych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk samochodów osobowych typu kombivan nieoznakowanych.
Interne Kennung: Część nr IV
Menge: 2 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w ilości 2 sztuk.