250467-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Architectenselectie Montessori KC - Hoorn
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie Montessori KC - Hoorn
Beschreibung: Sinds enkele jaren heeft SCIO Groep de ambitie om nieuwbouw te realiseren voor het Montessori Kindcentrum (MKC) in Hoorn. Dit is een openbare school. Hier willen zij een leeromgeving creëren waarin kinderen zich vrij kunnen ontwikkelen, verantwoordelijkheid leren nemen en zich verbonden voelen met zichzelf, anderen en de samenleving. De opdracht behelst het ontwerpen van een nieuwbouw school, welke geïntegreerd wordt met de renovatie van een monumentaal gebouw. Het ruimteprogramma omvat in totaal 2.371 m2 bvo, onderverdeeld in meters voor de school (1.971 m2 bvo) en kinderdagverblijf (400 m2 bvo). 2371 m2 bvo
Interne Kennung: 1736401
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architectenselectie
Beschreibung: Het architectonisch en uitvoeringstechnisch gereed maken van het bouwkundig ontwerp. 2371 m2
Interne Kennung: 1