2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Omgevingswet applicaties H2O
Beschreibung: De H2O-gemeenten staan voor de opgave om twee belangrijke applicaties opnieuw in te kopen die essentieel zijn voor de uitvoering van taken binnen de Omgevingswet. Het betreft de omgevingsbeleidscomponent Rx.Base, die wordt gebruikt voor het creëren, beheren en publiceren van omgevingsdocumenten zoals de omgevingsvisie, programma’s en het omgevingsplan, en de regelbeheercomponent STTR Builder, waarmee toepasbare regels worden opgesteld, beheerd en gepubliceerd. Om tot een weloverwogen en toekomstbestendige keuze te komen, voeren de H2O-gemeenten een marktconsultatie uit. Met deze consultatie beogen de gemeenten inzicht te verkrijgen in de actuele ontwikkelingen, beschikbare oplossingen en innovaties binnen de markt. Daarnaast biedt het de mogelijkheid om wensen en eisen verder te toetsen en aan te scherpen, zodat de uiteindelijke inkoop aansluit bij zowel de gemeentelijke behoeften als de mogelijkheden die leveranciers bieden. ntb.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De H2O-gemeenten staan voor de opgave om twee belangrijke applicaties opnieuw in te kopen die essentieel zijn voor de uitvoering van taken binnen de Omgevingswet. Het betreft de omgevingsbeleidscomponent Rx.Base, die wordt gebruikt voor het creëren, beheren en publiceren van omgevingsdocumenten zoals de omgevingsvisie, programma’s en het omgevingsplan, en de regelbeheercomponent STTR Builder, waarmee toepasbare regels worden opgesteld, beheerd en gepubliceerd. Om tot een weloverwogen en toekomstbestendige keuze te komen, voeren de H2O-gemeenten een marktconsultatie uit. Met deze consultatie beogen de gemeenten inzicht te verkrijgen in de actuele ontwikkelingen, beschikbare oplossingen en innovaties binnen de markt. Daarnaast biedt het de mogelijkheid om wensen en eisen verder te toetsen en aan te scherpen, zodat de uiteindelijke inkoop aansluit bij zowel de gemeentelijke behoeften als de mogelijkheden die leveranciers bieden.
Interne Kennung: 1