2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Maaien recreatiegebieden
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a) Maaien gras, taluds en watergangen; b) Randen beplanting snoeien; c) Onkruidbeheersing op verharding; d) Zwerfafval opruimen; e) Afvalbakken legen en onderhouden; f) Bijkomende werkzaamheden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
250651-2026 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamovereenkomst Maaien recreatiegebieden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000