See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór (transport) i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, szaletów miejskich oraz cmentarzy komunalnych przy ul. Białej 3 oraz ul. Droga Męczenników Majdanka 71
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór (transport) i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, szaletów miejskich oraz cmentarzy komunalnych przy ulicy Białej 3 oraz ul. Droga Męczenników Majdanka 71. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. 1.1. Część 1: Odpady segregowane: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów segregowanych z miejskiego PSZOK zlokalizowanego w Lublinie przy ul. Metalurgicznej 13k w następującym zakresie: opakowania ze szkła, papier i tektura, tworzywa sztuczne i opakowania z tworzyw sztucznych, tekstylia, odzież, metale. 1.2. Część 2: Odpady niebezpieczne: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów segregowanych z miejskiego PSZOK zlokalizowanego w Lublinie przy ul. Metalurgicznej 13k w następującym zakresie: opakowania zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, środki ochrony roślin (I i II klasa toksyczności), lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć, leki cytotoksyczne i cytostatyczne, leki inne niż wymienione w 20 01 31, rozpuszczalniki, oleje i tłuszcze inne niż jadalne, farby, tusze, kleje i żywice zawierające substancje niebezpieczne, baterie i akumulatory (różne typy), inne niewymienione frakcje zbierane selektywnie (igły, strzykawki, ampułki). 1.3. Część 3: Odpady inne: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów segregowanych z miejskiego PSZOK zlokalizowanego w Lublinie przy ul. Metalurgicznej 13k w następującym zakresie: zużyte opony, meble i inne odpady wielkogabarytowe, zmieszane odpady budowlane i rozbiórkowe, ceglane i gruz. 1.4. Część 4: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 20 03 01 z szaletów miejskich wraz dostarczeniem pojemników. 1.5. Część 5: Przedmiotem zamówienia jest usługa zbierania a następnie wywozu i zagospodarowania i/lub utylizacji zebranych zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów nieulegających biodegradacji z terenu cmentarzy komunalnych przy ul. Droga Męczenników Majdanka 71 i ul. Białej 3 w Lublinie, zgodnie z obowiązującymi przepisami wraz z podstawieniem odpowiednich pojemników na odpady. 2. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu realizacji zamówienia zawarte są w TOM II SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz TOM III SWZ Projektowane postanowienia Umowne. 3. Ilości odpadów skazane w TOM II SWZ oraz Formularzach wyceny dla części nr 1 do 5 są ilościami szacunkami, które Zamawiający przyjął dla porównania cen złożonych ofert. Rzeczywista ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania może ulec zmianie. Zamawiający informuje jednak, że ilość odpadów każdego rodzaju będzie nie mniejsza w okresie świadczenia umowy niż 50% ilości szacunkowej.
Interne Kennung: ZP/PN/02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odpady segregowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów segregowanych z miejskiego PSZOK zlokalizowanego w Lublinie przy ul. Metalurgicznej 13k w następującym zakresie: opakowania ze szkła, papier i tektura, tworzywa sztuczne i opakowania z tworzyw sztucznych, tekstylia, odzież, metale.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji, w ramach którego zakres zamówienia (ilości odpadów każdego rodzaju oraz odbieranych pojemników) może zostać zwiększony o nie więcej niż 50%, po wykorzystaniu zakresu podstawowego. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego. Nieskorzystanie z tego prawa nie skutkuje powstaniem jakichkolwiek roszczeń Wykonawcy względem Zamawiającego. Prawo opcji zostanie wykorzystane w sytuacji, gdy wolumen świadczenia wykonawcy przekroczy zakres podstawowy w okresie obowiązywania umowy. Okolicznościami uzasadniającymi skorzystanie z prawa opcji będą: 1.1. zwiększona w stosunku do planowanego ilość odpadów zgromadzona w miejscach z których powinny być odbierane. 1.2. rozszerzenie zakresu działania zamawiającego powodujące powstanie nowych źródeł gromadzenia odpadów.
Los: LOT-0002
Titel: Odpady niebezpieczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów segregowanych z miejskiego PSZOK zlokalizowanego w Lublinie przy ul. Metalurgicznej 13k w następującym zakresie: Opakowania zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi, Środki ochrony roślin (I i II klasa toksyczności), Lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć, Leki cytotoksyczne i cytostatyczne, Leki inne niż wymienione w 20 01 31, Rozpuszczalniki, Oleje i tłuszcze inne niż jadalne, Farby, tusze, kleje i żywice zawierające substancje niebezpieczne, Baterie i akumulatory (różne typy), Inne niewymienione frakcje zbierane selektywnie (igły, strzykawki, ampułki).
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Odpady inne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów segregowanych z miejskiego PSZOK zlokalizowanego w Lublinie przy ul. Metalurgicznej 13k w następującym zakresie: Zużyte opony, Meble i inne odpady wielkogabarytowe, Zmieszane odpady budowlane i rozbiórkowe, ceglane i gruz.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Szalety miejskie
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 20 03 01 z szaletów miejskich wraz dostarczeniem pojemników.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Cmentarze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zbierania a następnie wywozu i zagospodarowania i/lub utylizacji zebranych zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów nieulegających biodegradacji z terenu cmentarzy komunalnych przy ul. Droga Męczenników Majdanka 71 i ul. Białej 3 w Lublinie, zgodnie z obowiązującymi przepisami wraz z podstawieniem odpowiednich pojemników na odpady.
Interne Kennung: Część 5