250708-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Netzausrüstung – Mateřská škola, základní škola a střední škola Vyškov, příspěvková organizace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMateřská škola, základní škola a střední škola Vyškov, příspěvková organizace
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je posílení kybernetické bezpečnosti vzdělávací instituce Mateřské školy, základní školy a střední školy Vyškov, a to modernizací a rozšířením stávajícího SW a HW vybavení. Účelem plnění je zvýšení kybernetické bezpečnosti podle zákona č. 181/2014 Sb. doplněním informačního systému o nové dílčí subsystémy k vytvoření celistvé softwarové platformy pro zajištění komplexní kybernetické bezpečnosti, a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Cíle bude dosaženo prostřednictvím: - rozvoje, modernizace a zvýšení dostupnosti komunikačních a informačních systémů a infrastruktury; - budování, rozvoje a modernizace zabezpečených regionálních datových center a komunikační infrastruktury pro modernizované informační systémy; - vytváření bezpečného prostředí pro provoz služeb organizace, včetně bezpečného přístupu zaměstnanců; - modernizace stávajících podpůrných informačních systémů. Plnění zahrnuje zejména: • pořízení a implementaci Next-generation firewall (NGFW) • pořízení a implementaci Endpoint protection řešení (EDR) • pořízení a implementaci nástroje pro analýzu a monitoring síťového provozu • pořízení serverů a diskových úložišť • pořízení a implementaci nástroje pro multifaktorovou autentizaci a jednotné přihlašování • zajištění technické podpory a servisních služeb • a další Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technická specifikace plnění, a dále v příloze zadávací dokumentace č. 2 – Smlouva o dodávce, implementaci a technické podpoře řešení pro zvýšení kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů (návrh obchodních podmínek).
Interne KennungP25V00001051
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72261000 Software-Unterstützung, 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0001
TitelZajištění kybernetické bezpečnosti v MŠ, ZŠ a SŠ Vyškov
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72261000 Software-Unterstützung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48821000 Netzwerkserver, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 32422000 Netzkomponenten
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje možnost požadovat poskytování technické podpory po uplynutí prvních 60-ti měsíců trvání technické podpory. V tomto kontextu je vyhrazena změna ceny za poskytování technické podpory.