250748-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bewachungsdienste – Služby recepce a ostrahy sídla Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby recepce a ostrahy sídla Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb fyzické ostrahy a zajištění provozu recepce a s tím souvisejících činností v budovách zadavatele na adrese třída Kpt. Jaroše 1926/7 v Brně (dále jen „budova A a B“), na adrese třída Kpt. Jaroše 1969/7a v Brně a na veřejném prostranství před a okolo těchto budov, přičemž tyto služby budou zajištěny stálou přítomností minimálně dvou pracovníků ostrahy v budově A a B nepřetržitě v době od 0:00 hod. do 24:00 hod., ve dnech pondělí až neděle včetně státních svátků a dnů pracovního klidu. Dále bude poskytována vzdálená obsluha grafické nadstavby PZTS a CCTV v budově pobočky zadavatele na adrese Českomalínská 588/14 v Praze.
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001