See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z wymianą sprzętu AGD.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. Zamówienie, udzielane jako część zamówienia: „Dostawa sprzętu RTV i AGD”, którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne – stanowiąca przedmiot odrębnego (niniejszego) postępowania, w ramach którego dokonano dalszego podziału na części, poprzez dopuszczenie możliwość składania ofert częściowych (liczba Części: 2).
Vorherige Bekanntmachung: 681448-2025
Interne Kennung: DZP-OX.2610.404.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 42716120 Waschmaschinen, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39711130 Kühlschränke, 39711362 Mikrowellengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z wymianą sprzętu AGD do internatów i kwater internatowych oraz lokali mieszkalnych z przeznaczeniem na kwatery internatowe stanowiących zasób Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-OX.2610.404.2025 (Część 1 z 2)
Haupteinstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42716120 Waschmaschinen, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 39711130 Kühlschränke, 39711362 Mikrowellengeräte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wraz z wymianą kuchenek gazowo elektrycznych oraz elektrycznych w kwaterach internatowych stanowiących zasób Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu
Interne Kennung: DZP-OX.2610.404.2025 (Część 2 z 2)