2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenparkverzekering gemeente Gorinchem
Beschreibung: Het betreft een wagenparkverzekering. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Wagenparkverzekering t.b.v. gemeente Gorinchem
Beschreibung: De gemeente Gorinchem wenst een verzekeringen ten behoeve van haar wagenpark aan te gaan. .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van 2 jaar met een wederzijdse optionele verlenging van vier maal twaalf maanden.