2. Verfahren
Verfahren
Titel: Student Informatie Systeem (SIS)
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, implementeren, hosten, (blijven) ondersteunen en doorontwikkelen van het Student Informatie Systeem voor de MBO locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Hieronder vallen in ieder geval de volgende hoofdfunctionaliteiten binnen één geïntegreerd systeem: kernregistratie, studievolg- en begeleiding, onderwijscatalogus, aan- en afwezigheidsregistratie, BPV, diplomering en examendossier. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Het VMBO valt buiten de scope van deze opdracht. Het doel van de opdracht is het optimaal gebruik kunnen maken van een Student Informatie Systeem waarbij de functionaliteiten optimaal benut worden om het MBO onderwijs binnen De Rooi Pannen zo goed mogelijk te faciliteren, binnen de afgesproken centrale kaders. De opdracht betreft nadrukkelijk géén maatwerk. De omvang van de opdracht omvat het gebruik door circa 6.200 studenten verdeeld over 8 MBO scholen. Het daadwerkelijke aantal bekostigde studenten die bij Opdrachtgever staan ingeschreven wordt bepaald op het peilmoment van 1 oktober waarbij door DUO het aantal bekostigde studenten op dat moment wordt vastgesteld.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: SIS
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1