2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej do obiektów Gminy Środa Wielkopolska na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do 273 obiektów Gminy Środa Wielkopolska (punktów poboru energii elektrycznej zwanych PPE) wymienionych w SWZ III – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Wykaz PPE), położonych na terenie Miasta i Gminy Środa Wielkopolska. Zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. maksymalnie wynosi: 2413, 000 MWh (słownie MWh: dwa tysiące czterysta trzynaście 000/100), dotyczy grup taryfowych C11, C11o, C12a, C12b, C21 i ma jedynie charakter orientacyjny oraz szacunkowy, służący tylko do porównania ofert. Nie stanowi ono dla Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości. Dostawa energii elektrycznej będzie przebiegać w sposób ciągły w całym okresie objętym zamówieniem. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (dalej: PZP) (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) oraz aktów wykonawczych do PZP. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne oraz zgodnie z wydanymi do tej ustawy przepisami wykonawczymi w szczególności ze standardami jakości obsługi odbiorców określonymi w rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 6 marca 2019 r. w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną. Parametry jakościowe energii elektrycznej w części dystrybucyjnej reguluje rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego.
Interne Kennung: UK/01/2026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony (unijny)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do 273 obiektów Gminy Środa Wielkopolska (punktów poboru energii elektrycznej zwanych PPE) wymienionych w SWZ III – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Wykaz PPE), położonych na terenie Miasta i Gminy Środa Wielkopolska. Zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. maksymalnie wynosi: 2413, 000 MWh (słownie MWh: dwa tysiące czterysta trzynaście 000/100), dotyczy grup taryfowych C11, C11o, C12a, C12b, C21 i ma jedynie charakter orientacyjny oraz szacunkowy, służący tylko do porównania ofert. Nie stanowi ono dla Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości. Dostawa energii elektrycznej będzie przebiegać w sposób ciągły w całym okresie objętym zamówieniem
Menge: 2 413 000