2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31157041: Meerjarig Onderhoud Hoofdwegennet West-Nederland Zuid
Beschreibung: Zaaknummer: 31165186 Naam project: Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het Areaal, met upgradewerkzaamheden in het beheersgebied van Rijkswaterstaat West-Nederland Zuid (WNZ), perceel Zuid. Beschrijving van de wijziging: Het nazorgen (incl. inboeten) van bomen die in de periode 2020 t/m 2022 zijn geplant door de vorige aannemer om aanslaan van deze jonge bomen te bevorderen (dit betreft een vervolg op D0058).
Interne Kennung: 31157041
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel Zuid
Beschreibung: De perceelgrenzen zijn gelijk aan de geografische districtsgrenzen (Noord en Zuid). In totaal gaat het binnen perceel Zuid om circa 156 kilometer auto(snel)wegen.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging