2. Verfahren
Verfahren
Titel: Generální projektant - Úpravy pavilonu C03 v Univerzitním kampusu Bohunice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající zejména v provedení projektové činnosti, inženýrské činnosti, jakož i výkonu autorského dozoru v souvislosti s rekonstrukcí a přestavbou pavilonu C03 v Univerzitním kampusu v Brně Bohunicích. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MU-ZAK/34240/2023/194430
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001